A

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Kinga   Wasylewska   Husky Fan   12-10 
 2   Zbyszek   Kunert   Dog Adventure   26-10 

B1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Grzegorz   Wojtasiak   Wataha Północy   26-10 
 2   Jacek   Karasiński   Wataha   23-06 
 3   Justyna   Wydra   niezrzeszony   23-06 
 4   Dominik Jacek   Kruczoń   Nome-Rzeszów   23-06 

B2

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Tomasz   Radłowski   Cze-Mi   23-06 

Bikejoring kobiety

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Małgorzata   Krzemińska   KS Alaska   20-10 
 2   Paulina   Frelich   Wataha Północy   26-10 
 3   Zuzanna   Filipiak   Wataha Północy   31-10 
 4   Beata   Pawłowska   Grey   23-06 
 5   Anna   Bajer   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 
 6   Justyna   Gettel   KS Alaska   23-06 
 7   Agnieszka   Rychwalska   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 

Bikejoring mężczyźni

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Patryk   Pietrusiak   Wataha Północy   26-10 
 2   Marek   Rogalski-Janc   Wataha Północy   28-10 
 3   Marek   Bury   Nome-Rzeszów   23-06 
 4   Marek   Długołęcki   Husky Fan   23-06 

C0

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Justyna   Gettel   KS Alaska   18-10 
 2   Anna   Bajer   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 
 3   PIOTR   SUBIEL   KSiP Zorza   23-06 
 4   Agnieszka   Rychwalska   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 

C1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Krystian   Rakocy   Husky Fan   12-10 
 2   Anna   Czerepak   Nome-Rzeszów   13-10 
 3   Dariusz   Vollmuller   KS Wolf Team   29-10 
 4   Daria   Grzybowska   niezrzeszony   23-06 
 5   Piotr   Linda   KTN Łowcy Przygód   23-06 

C2

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Mirosław    Waśkowski   Cze-Mi   23-06 
 2   Krzysztof    Orzech   Szara Wilczyca   23-06 
 3   Agnieszka   Błach   Cze-Mi   23-06 

Canicross juniorki

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Kamila   Adamska   Sfora Nakielska   23-06 

Canicross juniorki młodsze

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Dorota   Kita   Cze-Mi   23-06 

Canicross kobiety

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Natalia   Tucholska   Husky Fan   12-10 
 2   Paulina   Biela-Wojtasiak   Wataha Północy   30-10 

Canicross mężczyźni

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Andrzej   Rutkowski   KSiP Zorza   29-10 
 2   Bartłomiej   Sobecki   KS Alaska   30-10 
 3   Mariusz   Kostrzewa   KS Alaska   23-06 

Canicross seniorzy starsi

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Krzysztof   Imołczyk   KSiP Zorza   23-06 

D0

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Marcin   Stasiak   KS Alaska   23-06 
 2   Weronika   Subiel   KSiP Zorza   23-06 
 3   Agnieszka   Rychwalska   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 

D1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Krystian   Rakocy   Husky Fan   12-10 
 2   Michał    Ners   Grey   13-10 
 3   Marek   Rogalski-Janc   Wataha Północy   28-10 
 4   Marcin   Szlęk   Dog Adventure   28-10 
 5   Rafał   Krieger   Szara Wilczyca   29-10 
 6   Mariusz   Kostrzewa   KS Alaska   23-06 

D2

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Tomasz   Radłowski   Cze-Mi   23-06 
 2   Grzegorz   Wydra   Wataha   23-06 
 3   Michał   Kita   Cze-Mi   23-06 
 4   Małgorzata   Kita   Cze-Mi   23-06 

SC1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Konrad   Wysocki   KS Alaska   26-10 
 2   Rafał   Krieger   Szara Wilczyca   29-10 
 3   Grzegorz   Klabisz   KSPZ Polarex   23-06 
 4   Nikolas   Imiołczyk   KSPZ Szybcy i Wściekli   23-06 
 5   Krystian   Rakocy   Husky Fan   23-06