A

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Jacek   Sadyś   niezrzeszony   23-06 

B1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   JAROSŁAW   PIOSIK   Sfora Nakielska   27-10 
 2   Anna   Kostrzanowska   Husky Fan   23-06 

Bikejoring kobiety

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Anna   Pasierb   niezrzeszony   07-10 
 2   Marta    Kujawska    niezrzeszony   13-10 
 3   Natalia   Rączka   niezrzeszony   26-10 
 4   Magdalena   Oblas   KSPZ Polarex   23-06 
 5   Beata   Pawlowska   Grey   23-06 
 6   Aneta   Lenard   niezrzeszony   23-06 
 7   Anita   Owidzka   Wataha   23-06 
 8   Anna   Wiśniewska   niezrzeszony   23-06 

Bikejoring mężczyźni

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Jerzy   Babiński   niezrzeszony   25-10 
 2   Radosław   Szczepanik   niezrzeszony   27-10 
 3   Krzysztof   Wituła   niezrzeszony   23-06 
 4   Michał   Kuciapski   niezrzeszony   23-06 

C0

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Jacek   Bajkowski   niezrzeszony   23-06 

C1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Michał   Markiel   niezrzeszony   23-06 

Canicross juniorki młodsze

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Kasia   Stepuła   KSPZ Polarex   15-10 

Canicross juniorzy młodsi

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Mateusz   Orywał   niezrzeszony   23-06 

Canicross kobiety

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Beata   Michalik   niezrzeszony   23-06 
 2   Anna   Chyczewska   niezrzeszony   12-10 
 3   Eliza    Czapiewska    niezrzeszony   29-10 
 4   Żaneta   Żmuda-Kozina   niezrzeszony   29-10 
 5   Agnieszka   Machacz   niezrzeszony   31-10 
 6   Sylwia   Gradowska   niezrzeszony   23-06 
 7   Anna   Nowak   Biały Kieł   23-06 

Canicross mężczyźni

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   MATEUSZ   BANY   niezrzeszony   18-10 
 2   KAMIL   PIOSIK   niezrzeszony   27-10 
 3   JAROSŁAW   PIOSIK   niezrzeszony   27-10 
 4   Artur   Jaworski   niezrzeszony   29-10 
 5   Piotr   Kozina   niezrzeszony   29-10 
 6   Mariusz    Kaim    niezrzeszony   29-10 
 7   Maciej   Cierpikowski   niezrzeszony   23-06 
 8   Sławomir   Bajur   niezrzeszony   23-06 
 9   Adam   Kędziora   niezrzeszony   23-06 

D0

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Aneta   Starczewska   niezrzeszony   29-10 
 2   Marek   Bury   Nome-Rzeszów   23-06 
 3   Anna   Bajer   Biały Kieł   23-06 

D1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Tomasz   Kowalczyk   niezrzeszony   29-10 
 2   Krzysiek   Magierski   niezrzeszony   30-10 
 3   Krzysztof   Żygadło   niezrzeszony   23-06 

D2

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Dariusz   Kowalski   Dolina Noteci Racing Team   28-10 
 2   Magdalena   Firlit   Cze-Mi   23-06 
 3   Bogumił   Rolek   Cze-Mi   23-06 

SC1

Nr. Imię Nazwisko Klub Data zgł.
 1   Krzysiek   Magierski   niezrzeszony   23-06 
 2   Bartosz   Łukaszewski   niezrzeszony   23-06